350coala Gimnazial259 Nr. 131, Bucuresti

350COALA GIMNAZIAL258 NR. 131. Icirc;nvăţători. Rezultate Evaluare Nationala cls a VIII-a inainte de contestatii. Icircnscrierea icircn icircnv259355259macircntul primar 2015. Imagini sali de clasa pregatitoare. Oferta educaţională. Structura anului şcolar. Activităţi extraşcolare. Actualul colectiv de cadre didactice este format din oameni tineri şi puţini oameni cu o vechime de peste 20 de ani icircn această şcoală. Lipsită de o sală de sport atacirct de necesară, dar cu dou.Elevii scoli.

OVERVIEW

This web page scoala131.ro presently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have researched seventeen pages inside the web page scoala131.ro and found zero websites interfacing with scoala131.ro.

SCOALA131.RO RANKINGS

This web page scoala131.ro is seeing alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for scoala131.ro

Traffic ranking (by month) for scoala131.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala131.ro

WHAT DOES SCOALA131.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala131.ro Mobile Screenshot of scoala131.ro Tablet Screenshot of scoala131.ro

SCOALA131.RO HOST

I found that a lone root page on scoala131.ro took eight hundred and twenty-eight milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
176.126.201.1

I caught that scoala131.ro is operating the Apache os.

350coala Gimnazial259 Nr. 131, Bucuresti

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following in the homepage, "Rezultate Evaluare Nationala cls a VIII-a inainte de contestatii." Our analyzers viewed that the web site stated " Icircnscrierea icircn icircnv259355259macircntul primar 2015." The Website also said " Imagini sali de clasa pregatitoare. Actualul colectiv de cadre didactice este format din oameni tineri şi puţini oameni cu o vechime de peste 20 de ani icircn această şcoală. Lipsită de o sală de sport atacirct de necesară, dar cu dou." The website's header had scoala 131 as the most important search term. It is followed by scoala gimnaziala nr. 131, Bucuresti, and sector 5 which isn't as highly ranked as scoala 131. The next words they uses is elev. profesor was included and will not be understood by search parsers.

SUBSEQUENT WEB PAGES

Şcoala Gimnazială Nr. 134

4A Sector 5, Bcuresti Tel. Metodologia de organizare şi desfăşurare Calendarul de administrare a Evaluării Naţionale la finalul claselor a II-a, a IV-a şi a VI-a la finalul anului şcolar 2013 - 2014. 4 A, Sector 5.

SCOALA 136 - Prelungirea Ferentari

Scoala Europeana,o scoala a creativitatii - proiect de educatie non-formala derulat de Asociatia Komunitas la Scoala 136. Tuesday, June 30, 2009. Pentru Elena Radu, mediator scolar la Scoala 136, fara de care nu am fi facut mare lucru. ea este omul de baza in scoala si omul care are cea mai mare daruire pentru copii si pentru meseria ei! Doamna Gina ne-a ajutat si dansa foarte mult, de fiecare data cand a lipsit Elena. Dar am trecut peste toate! Bogdan de la info - care.

Scoala gimnaziala Stefan cel Mare Galati

elevi clasa a VIII a. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. 13 Galaţi din Ţiglina II a fost dublă sărbătoare. Pe lângă bucuria începerii noului an şcolar, dascălii, elevii şi părinţii au marcat aniversarea a 40 ani de la înfiinţarea acestei unităţi de învăţământ. Pregătirea performativă a elevilor,.

Scoala Gimnaziala nr. 13 Rm. Valcea

Scoala partenera in proiectele Comenius Following the famous scientists. Simpozionul si concursul interjudetean Natura, un iscusit creator, editia a II-a, 8 aprilie 2014. Joi 26 februarie 2015, intre orele 10 - 12, va asteptam cu drag la Ziua Portilor Deschise! 40 350 800 930.

Scoala Nr. 14 Ion Tuculescu, Craiova

Dezvoltarea competentelor de predare si invatare la nivel european pe platforma e-learning;. Dezvoltarea aptitudinilor de comunicare in limba engleza si a competentei TIC la elevi si profesori;.